Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortailGalleryRotifoorumLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^

Go down 
3 posters

Kas sulle meeldib minu merisiga?
1) Jah, väga armas ja fotogeeniline!
Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_lcap43%Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_rcap
 43% [ 3 ]
2) Väga fotogeeniline.
Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_lcap14%Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_rcap
 14% [ 1 ]
3) Maailma kõige nunnukam merisiga ja fotogeeline ka!
Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_lcap29%Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_rcap
 29% [ 2 ]
4) Kole
Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_lcap0%Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5) MIngi muu vastus...
Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_lcap14%Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Kokku Hääli : 7
 

AutorTeade
Harbiny
kohaneja
kohaneja
Harbiny


Postituste arv : 19
Join date : 23/03/2008
Asukoht : Jüri! : )

Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^   Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 8:51 pm

Tahaksin tutvustada oma notskamit, tal erilist nime pole hüüan hellitusnimedega teda. Saamislugu on selline: palusin isa et palun osta, ma hoolitsen ülihästi ta eest jne.. Mingi päev ütlesin isale jälle et palun kas ma saaksin merisea ?? ta vastas: Noh jah, aga nädala lõpus kui vaba päev mul. Nii läksimegi laupäeval merisiga ostma. Kõigepealt käisime ülemiste poes sealt leidsime imetillukese notsiku, see oli armastus esimesest silmapilgust. I love you Isa oli selle poolt et võtame selle, ma uurisin teist merisiga ka kes oli väiksem valge ja rosettidega, kuid polnud nii armas, panime merisea kinni et keegi ära ei ostaks ja läksime teise loomapoodi sealt vaatas isa niikaua puuri ja mina heitsin pilgu merisigadele ja muudele närilistele, nägin merisigu neid oli kolm. Arvatavasti olid need isane, emane ja poeg, isane oli valge ja mustade laikudega, emane aga punaste laikudega ja natuke valget. Aga poeg oli valge, mustade ja punaste laikudega ka imearmas, siis hüüatas isa : ma leitsin puuri ! Ma vaatasin ja olin ka selle puuri poolt. Kui ostsime selle sõidsime Ülemiste poodi ja ostsime valge merisea kellel oli pruun laik ( see oligi see kes mulle kohe algusest meeldima hakkas ) . Kui sõidsime koju panime puuri kokku ja merisea puuri. Kass veidi uudistas aga nüüdest saavad hästi läbi. Nad natuke mängivad ka Meil on kavas ka teine merisiga võtta ( emane ) . Smile
Hiljem saate pilte ka!
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
Memory10
Moderaator
Memory10


Postituste arv : 41
Join date : 25/03/2008

Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^   Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Icon_minitimeReede Apr 04, 2008 5:36 pm

Väga, Väga nummi notsik. cherry Paluks siis pilte kaa.
Tagasi üles Go down
Meloofia11
Moderaator
Meloofia11


Postituste arv : 55
Join date : 23/03/2008
Asukoht : Tabasalu

Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^   Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Icon_minitimeEsm Mai 26, 2008 5:04 pm

Jah, ka mina sooviks pilte. Razz Ta on muidu väga armas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^   Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^ Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Harbinyl on ka ruik-ruik! ^^
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Merisea pesa :: Meie merisead-
Hüppa: