Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortailGalleryRotifoorumLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!

Go down 
+3
raheelika
Maasik
Memory10
7 posters
AutorTeade
Memory10
Moderaator
Memory10


Postituste arv : 41
Join date : 25/03/2008

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimeTeis Märts 25, 2008 7:48 pm

Tere!Minu nimi on Villu ja ma olen Memory10 küülik.Ma olen tõult Kääbus- Kikkkõrv küülik ja ma olen ühe aastane.Värvilt olen valge- mustade laikudega.Lemmiksöök on salatileht ja lemmikvärvon roheline.Lemmiktegevus on söömine ja ringi jooksmine.Varsti saab Memory veel ühe küüliku ja siis me saame temaga sõpraks.

Siin pildimaterjali kaa.

https://2img.net/h/oi29.tinypic.com/28rcewh.jpg

https://2img.net/h/oi26.tinypic.com/2z5rozm.jpg

https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/sgmkx2.jpg


Tere! Minu nimi on Ripsik. Olen Memory teine küülik. Villu mind eriti ei salli, kuna mõlemad isased. :sad: Muidu olen tõult kääbus- lontkõrv küülik ja mu sünna on 5 aprill 2008. Praegu veel mul lemmikut toitu pole, söön põhiliselt kõike. Mu lemmikstegevus on väljas ringi jooksmine.

Pilte saab hiljem.


Viimati muutis seda Memory10 (Teis Mai 27, 2008 7:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Maasik
kohaneja
kohaneja
Maasik


Postituste arv : 19
Join date : 23/03/2008
Asukoht : tabasalu

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 10:06 am

Väga armas küülik sul!
Tagasi üles Go down
raheelika
Admin
Admin
raheelika


Postituste arv : 73
Join date : 20/03/2008
Asukoht : Vändra

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 12:26 pm

Väga armas küülik...
Palju porgandeid sulle!
Tagasi üles Go down
https://loomla.forum.co.ee
Meloofia11
Moderaator
Meloofia11


Postituste arv : 55
Join date : 23/03/2008
Asukoht : Tabasalu

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimeLaup Märts 29, 2008 10:00 pm

Supper armas küülik sul Villu! I love you Võiksid temast praegu ka pilte teha, sest need on vanad pildid ju.
Tagasi üles Go down
Memory10
Moderaator
Memory10


Postituste arv : 41
Join date : 25/03/2008

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimePüh Märts 30, 2008 3:37 pm

Mul pole praegu arvutis uusimaid pilte.Mu venna arvutis on.Võin sinna minna ja sealt panna mõned pildid.Praegu ma ei saa, kuna ei tea tema parooli.Niisiis varsti tulevad uued pildid.
Tagasi üles Go down
Miaus
kohaneja
kohaneja



Postituste arv : 10
Join date : 27/03/2008

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimePüh Märts 30, 2008 5:09 pm

Väga nunnu küülik Smile .
Lugesin, et saad varsti teise küüliku veel. Millal Razz ? Kas samasoolise või kavatsed teda Villuga paaritada?
Tagasi üles Go down
Memory10
Moderaator
Memory10


Postituste arv : 41
Join date : 25/03/2008

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimePüh Märts 30, 2008 8:39 pm

Saan teise küüliku 18 mai, sest siis on minu sünnipäev.Kavatsen võtta emase ja Villu ära kastreerida.Paaritada vist ei tahaks kuna see põhjustab lühemat eluiga.Järgmine küülik peaks olema lontkõrv ja suuremat kasvu.
Tagasi üles Go down
Memory10
Moderaator
Memory10


Postituste arv : 41
Join date : 25/03/2008

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimePüh Mai 25, 2008 12:24 pm

Jeehuuuu!!!!

Mul on nüüd juba küülik käes. Ripsik on nimi. Ta on isane ja ta on pruuni värvi lontukas. Pildid tulevad hiljem.
Tagasi üles Go down
Meloofia11
Moderaator
Meloofia11


Postituste arv : 55
Join date : 23/03/2008
Asukoht : Tabasalu

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimeEsm Mai 26, 2008 5:07 pm

Palju-palju õnne! :yehhuu:
Tagasi üles Go down
nuuu
Admin
Admin
nuuu


Postituste arv : 20
Join date : 20/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimeNelj Juul 10, 2008 7:47 pm

Palju õnne ka minu poolt cheers
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/vaikeloom/
liivakhiir
Uuristan
Uuristan
liivakhiir


Postituste arv : 43
Join date : 09/05/2008
Asukoht : tartumaa(mäksa küla)

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimeLaup Juul 12, 2008 7:30 pm

Palju õnne! Exclamation
Tagasi üles Go down
nuuu
Admin
Admin
nuuu


Postituste arv : 20
Join date : 20/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitimeEsm Juul 21, 2008 2:51 am

Räägi meile siis ka oma uuest küülikust Smile
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/vaikeloom/
Sponsored content





Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!   Minu küülikud Villu ja Ripsik!!! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Minu küülikud Villu ja Ripsik!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Minu Cookie Tupsik!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Küülikukoda :: Meie küülikud-
Hüppa: